Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

TENISOVÁ EXTRALIGA 2022


EXTRALIGA 2022


Vážení diváci a příznivci tenisu, dovolte mi představit Vám extraligový tenisový klub RPM Spoje Praha. Jsme nástupnickým klubem RPM Milovice, který vznikl spojením TK Milten Milovice, TK Orel Praha a TK Spoje Praha. Byli jsme dlouhodobě pořada­telem skupinové i finálové fáze tenisové extraligy.

Náš tým poprvé v tenisové extralize působil v roce 2012, kdy skončil na 5. místě po těsném boji s pražskou Spartou. Stejné umístění jsme zopakovali i v roce 2014 a 2015, v roce 2013 jsme obsadili 7. příčku. Bronzovou příčku jsme pak ještě jednou zo­pakovali, poté jsme byli vždy účastníkem semifinálových skupin. V letošním roce budeme spoléhat především na naše svěřence, kteří se celoročně připravují v našem areálu TK Spoje Praha, který nabízí nadstandartní zázemí a pořádáme v něm spousta národních i mezinárodních akcí, jako je juniorská šňůra pražské Wilson Junior Tour, juniorský turnaj první kategorie ITF, turnaje ITF mužů a žen či ATP Challenger. Spoléháme především na ženskou část, kdy nás budou reprezentovat hráčky Miriam Ko­lodziejová či Jesika Malečková, členkou týmu je i 19. hráčka světa Ekaterina Alexandrova. Mezi chlapci budeme spoléhat na dravé mládí jako je Petr Nouza, Matěj Vocel, Jiří Jeníček a další elity svých ročníků. Chceme se probojovat opět do semifinálové sku­piny a tam potrápit favority, třeba i příjemně překvapit.

Děkujeme všem podporovatelům našeho klubu, především společnosti RPM, která je naším generálním partnerem. Přejeme hodně štěstí všem klubům, vyrovnané napínavé zápasy na vysoké úrovni a férový průběh.

Tým RPM Spoje Praha spolu s Vojtěchem Fléglem, kapitány a trenéry týmu Davidem Škochem, Danielem Lustigem a Petem Kralertem a majitelem společnosti RPM Jiřím Jeníčkem.

SOUPISKA – Muži:
Nouza Petr, Kodat Toby, Hanwen Li, Vocel Matěj, Jeníček Jiří, Langmajer Dominik, Middelkoop Matwe, Jebavý Roman, Fáček Jan.

SOUPISKA – Ženy:
Alexandrova Ekaterina, Malečková Jesika, Kolodziejová Miriam, Gadient Nicole, Vlčková Karolína, Nová Andrea.

 

Adresa

Kurta Konráda 2445/7
Praha 9 – Vysočany, 190 00

Sociální sítě

© Copyright 2022 Smart Deal, a.s. - All Rights Reserved
Nastavení sledování Cookies