Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

HALOVÝ PŘEBOR ŽEN TK SPOJE PRAHA 2022

Přebor žen se konal na dvorcích Spoje Praha v pohodové atmosféře. Nasazené hráčky většinou potvrdily ve druhém kole svou převahu. Nenasazená slečna Katrin Pávková však procházela turnajem  nezvykle velmi hladce až do finále, kdy ve čtvrtfinále zdolala jasně první nasazenou hráčku sl. Natálii Paterovou a pak třetí nasazenou sl. Kristinu Zámečníkovou.
Ve druhé části pavouka situace byla však složitější, kdy sl. Havlová Libuše zdolala po velkém boji druhou nasazenou hráčku sl. Sáru Mlenskou 6/4, 7/6 a pak se bez komplikací probojovala do finále.

Finále vypadalo na velkou jízdu sl. Pávkové, ale ve druhém setu se zranila, prohrála 6/0, 2/6 a třetí set již  v prvním gamu skrečovala,  což nesnižuje kvalitu, kterou předvedla sl. Havlová.
Čtyřhra žen probíhala vcelku jasně pro první nasazený pár sl. Zámečníkovou a sl. Paterovou. Naopak v dolní část pavouka překvapil nenasazený  pár  sl. Aneta Junová se sl. Natalií Nechvátalovou. Ty se po velmi kvalitním výkonu probojovaly do finále,  kde cca po 2 hodinách podlehly prvnímu nasazenému páru 7/6,7/5.

Bohužel je škoda, že přeboru žen se nezúčastňují ženy, ale převážně dorostenky. Tímto vidíme stále se opakující trend, že ženy po 18ti letech již nemají moc zájem o turnaje, ale maximálně hrají 2 či 1 ligu.

 

Adresa

Kurta Konráda 2445/7
Praha 9 – Vysočany, 190 00

Sociální sítě

© Copyright 2023 Smart Deal, a.s. - All Rights Reserved
Nastavení sledování Cookies